שומן עצמי

חלק ניכר מבין הניתוחים הפלסטיים המבוצעים כיום נוגע לאזור הפנים. יחד עם טיפולים שכיחים דוגמת ניתוח אף, מתיחת צוואר, מתיחת פנים או מיני מתיחת פנים, גדל בשנים האחרונות הביקוש להליכים שונים שתכליתם הזרקה של חומרי מילוי לתוך הפנים. בין החומרים האלה, הולך ותופס חשיבות מכרעת במיוחד שומן עצמי, לו מגוון יתרונות.

על מאפייני השומן העצמי
הבסיס של מילוי הפנים באמצעות שומן עצמי פשוט בכל קנה מידה להבנה: המדובר הוא בהזרקה של שומן טבעי, מאזורים שונים בגוף, לאזורים הבעייתיים, מהבחינה הזו, באזור הפנים. בדרך זו, ניתן לשפר את המראה בשלל דרכים, ולו מכיוון שהזרקה זו מסייעת למילוי שקעים וקמטים, מה שמעניק מראה צעיר ואטרקטיבי הרבה יותר – ממש כמו טיפולים דוגמת מתיחת עור, אשר נחשבים אף הם למבוקשים בכל קנה מידה.

העובדות מראות כי מילוי שומן עצמי נחשב לשיטה אידיאלית לביצוע מטרת העל שפורטה מעלה. עקב העובדה שהשומן מקורו בגוף, הוא זמין עבור כל אחד, וחשוב לא פחות – הסיכויים לכך שהגוף ידחה את החומרים המוזרקים לתוכו הוא אפסי. התוצאות של הטיפול נוטות להיות ארוכות טווח, כאשר לרוב הוא מאפשר להעניק לגוף את המראה הצעיר המבוקש למשך מספר שנים לפחות. וכמובן שאין להתעלם מכך שההליך כולל בתוכו היבט מסוים של שאיבת שומן ולכן מאפשר לתפוס מספר ציפורים במכה אחת.

ויש גם המלצה למומחית בתחום
ד"ר שרית כהן הוא מומחית לכירורגיה כירורגית ופלסטית הנחשבת לאחת המוכרות בתחום בישראל. בקליניקה שלה הממוקמת ברמת גן, מבוצעים שלל טיפולים חיוניים: ניתוחי אף, הגדלת והקטנת חזה, מתיחת פנים, מתיחות בטן, שאיבת שומן, ניתוחי עפעפיים, וכמובן – הזרקת חומרי מילוי לפנים, לרבות שומן עצמי. הניסיון הרב של ד"ר שרית כהן, האמצעים המתקדמים בהם נעשה שימוש והידע בכל החידושים האחרונים בתחום מבטיחים תוצאות אידיאליות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הזרקת חומרי מילוי לפנים