שאיבת שומן

קפלי השומן בבטן הינם אחד הדברים שהכי קשר להיפתר מהם, ולא רק בקרב אנשים בעלי משקל עודף. גם נשים לאחר לידה וגם בשל גנטיקה, הרי ששומני הבטן מפריעים ומשבשים את המראה האסתטי. שאיבת שומן מהבטן הינה בהחלט אלטרנטיבה איכותית בעבור אלו המעוניינים להיפרד מכריות השומן וליהנות מעור מתוח וחלק.

תהליך שאיבת שומן מהבטן

שאיבת שומן מהבטן נעשית דרך מספר חתכים קטנים בבטן, כאשר מכל חתך אנחנו שואבים מספר ליטרים של שומן. התהליך עצמו נעשה בהרדמה מקומית בלבד, תוך שאיבה מבוקרת במספר נקודות בבטן. שאיבת שומן מהבטן תתאים לאלו אשר מעוניינים להשיל מעליהם את עודפי השומן, אך היא אינה תתאים למי שסובל ממשקל עודף בצורה דרסטית. לכן, ישנה חשיבות לבדיקה ואבחון פיזי של הגוף, כמו גם גמישות העור.
הדרך לבטן חלקה.

שאיבת שומן אמנם מאפשרת לנו להסיר את השומן העודף, אך היא אינה מטפלת בעור עודף. על מנת להגיע למצב בו הבטן שלנו חלקה לחלוטין, ללא שכבות שומן וללא עור עודף יש צורך בניתוח מתיחת בטן להשגת המראה המושלם. מתיחות בטו מתבצעות באמצעות יצירת חתך רוחבי בחלק התחתון של הבטן, אליו מותחים את העור. השילוב בין שאיבת שומן מהבטן לבין מתיחת בטן יעניק לנו את התוצאה האופטימלית.

מה חשוב לדעת על שאיבת שומן ?

שאיבת שומן מהבטן אינה מתאימה לכל אחד, ולעיתים היא רק חלק מתוכנית טיפולים לקראת בטן חלקה, בשילוב עם מתיחת בטן. לאחר שאיבת שומן מהבטן יתכנו כאבים מקומיים ושטפי דם אשר יעברו מעצמם. עם תום הניתוח יש ללבוש מחוך בטן על מנת לסייע להליך הריפוי הטבעי של הגוף.

ניתוח שאיבת שומן מהבטן מאפשר לנו להשיג את הבטן עליה חלמנו, יחד עם זאת, חשוב מאוד ליצור תוכנית טיפולים מותאמת באופן אישי. ד"ר שרית כהן, מומחית בכירורגיה פלסטית ואסתטית מזמינה אתכם ליצירת תוכנית טיפולים המותאמת לכם באופן אישי, תוך בחינת הנתונים הפיזיים וכמובן ביצוע הניתוח במיומנות רבת שנים בשילוב של טכנולוגיות מתקדמות.