ניתוח צוואר

הכירורגיה הפלסטית והאסתטית משתכללת בכל עת, ולאחרונה, אנחנו עדים למגמה חדשה המאפשרת לנו לא רק למתוח ולהצעיר את עור הפנים, אלא גם את עור הצוואר. עם הגיל, העור העוטף את הצוואר מתחיל ליפול ולהתקמט, בדיוק כמו עור הפנים. ניתוח צוואר מאפשר לנו להעניק טיפול מיטבי גם לאזור הצוואר, ובכך ליצור מראה צעיר ומושלם בעבור המטופל או המטופלת. בדרך כלל, ניתוחי פנים צוואר מתבצעים במקביל אל ניתוח הצרת קו הלסת עוד בטרם מתחילים בניתוח מתיחת הפנים, בכדי להחזיר את העור למצבו הטבעי, טרם סימני הגיל וההזדקנות.

תהליך ניתוח צוואר
ניתוחי פנים צוואר נעשים תחת הרדמה מקומית, מה שמאפשר תהליך התאוששות מהיר ביחס אל ניתוחים כירורגיים פלסטיים הנעשים בהרדמה מלאה. במהלך הניתוח מבצעים חתך קטן מאחורי האוזן ומותחים את העור עד לנקודת החתך, שם מבצעים תפירה. למעשה, מדובר בהליך מהיר המאפשר לנו להעניק לצוואר מראה מוחלק, ללא קמטים וללא נפילת עור. באותו אופן ניתן גם לבצע הצרת קו לסת על מנת להחזיר לפנים את המראה הצעיר והטבעי. תהליך ההחלמה מניתוח צוואר הינו קצר יחסית, כאשר אין צורך בהסרה של התפרים, אשר נטמעים בעור שמאחורי האוזניים.

היתרון של ניתוח צוואר
מאחר וניתוח צוואר מתבצע במרבית המקרים בהרדמה מקומית בלבד, תהליך ההתאוששות הינו קצר מועד, מה שהופך את ההחלמה למהירה ומאפשרת חזרה לשגרה במינימום של תופעות לוואי. מתוך כך, מומלץ, בטרם בוחרים בביצוע של מתיחת פנים, לבצע ניתוחי פנים צוואר על מנת להחזיר את המראה המתוח והצעיר לצוואר. רק לאחר מכן יש לבדוק ולבחון האם יש צורך גם במתיחת פנים. תוצאות ניתוחי צוואר יספקו מראה פנים טבעי ולא "עשוי" מידיי, מה שהופך את הניתוח לפופולארי הן בקרב נשים והן בקרב גברים המעוניינים להילחם בפגעי הזמן.

ד"ר שרית כהן, מומחית בכירורגיה פלסטית ואסתטית מזמינה אתכם לקליניקה שלה על לאבחון וייעוץ לניתוחי צוואר, מתיחות פנים, העלמת קמטים והחלקת העור. התאמת הטיפול נעשית בצורה אישית לתוצאות המיטביות ביותר ולמראה מחודש, זוהר ונהדר.