ניתוח פנים פלסטי

מי זקוק לניתוחים פלסטיים בפנים? מה היא המשמעות של ניתוחי הפנים? האם ישנו סיכון בהליך רפואי זה? היכן הכי מומלץ לעבור ניתוח פלסטי כזה או אחר?

כרטיס הביקור החשוב ביותר של האדם הם ללא ספק פניו. עבור הרבה מאוד אנשים הפנים פותחות דלתות בכל תחומי החיים. כמו כן פניו היפים של האדם עוזרים לו בשיפור הביטחון והדימוי העצמי. מה שנראה היה כדמיוני בעבר הרחוק הפך להיות כיום זמין עבור הרבה מאוד אנשים בכל רחבי העולם. מרפאות לטובת ניתוחי עיצוב מראה הפנים פועלות כיום בהצלחה רבה ועוזרות להרבה מאוד אנשים.

ניתוח פנים פלסטי נדרש כיום מהרבה מאוד סיבות וביניהן מבנה לא פרופורציוני של חלקי הפנים, שינויים שונים לעברו הפנים כתוצאה מחבלות או מכל סיבה אחרת ועוד. הטכנולוגיה המתקדמת והמרשימה ביותר הקיימת במרפאתה של ד"ר שרית כהן מאפשרת להרבה מאוד אנשים להגיע לתוצאות מרשימות ביותר.

כמו כן חשוב מאוד לדעת כי ניתוח פנים פלסטי הוא לא עניין של מה בכך. למרות שכיחות הניתוחים מסוג זה חשוב מאוד להבין כי מדובר בהליך רפואי פולשני הדורש מיומנות וניסיון רב. כל מטופל המגיע למרפאתה של ד"ר שרית כהן מאובחן על ידה לטובת בחינת כשירותו לעבור הליך רפואי כזה או אחר. כמו כן כל מטופל יקבל הסברים מפורטים לגבי אופן ביצוע ההליך הכירורגי, שלבי ההחלמה וכולי.

ניתוח פנים פלסטי? למה דווקא ד"ר שרית כהן?
ד"ר שרית כהן סיימה את הכשרתה כרופאה בהצטיינות במרכז הרפואי רבין ובבית חולים איכילוב. ד"ר שרית כהן מפרסמת מעת לעת מאמרים מקצועיים בתחום הרפואה הפלסטית וכמו כן מדריכה רופאים מכל רחבי העולם. לד"ר שרית כהן רקורד מרשים ביותר של עשייה בתחום זה וכמו כן מוניטין רב. שירות אישי ומקצועי לכל מטופל ומטופלת, מקצועיות ומיומנות.

אילו עוד סוגים טיפולים אצל ד"ר כהן?
כאמור מגוון טיפולים אסתטיים בטכניקות מתקדמות ביותר. טיפולי לייזר, הצמדת אוזניים, מתיחת צוואר, מתיחת בטן, טיפולי בוטוקס ועוד. בקליניקה זו עושים שימוש אך ורק בחומרים איכותיים ביותר וכמו כן במכשור החדיש והמתקדם ביותר.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הרמת עפעפיים עליונים