ניתוח להרמת עפעפיים

צניחת עפעפיים מהווה סממן משמעותי במיוחד של ההזדקנות, וכזה הכולל בתוכו שינוי לרעה של מראה האדם כולו. לכן, ברור מדוע אנשים רבים מעוניינים להתמודד עם הבעיה, מה שמבוצע באמצעות ניתוח להרמת עפעפיים – ניתוח נפוץ בכל קנה מידה בשנים האחרונות. הנה כל מה שחשוב לדעת על הניתוח ועל הדרך הנכונה לעשות אותו כיום.

המאפיינים העיקריים של הניתוח
המטרה העיקרית של ניתוח להרמת עפעפיים, כפי שניתן להסיק בוודאי משמו, היא לשפר את מראה העפעפיים – העליונים, התחתונים או שניהם – מה שמעניק לאזור כולו מראה הנחשב לצעיר פי כמה. הרצון הוא להתמודד בהצלחה עם תלאות הגיל, אשר בין התסמינים שלהם ניתן להצביע על שינויים הדרגתיים החלים באזור סביב העין עקב כוח הכבידה, ריפוי העור או היחלשות השרירים. הדבר מביא לצניחת העפעפיים, ועקב כך גם למראה עייף ומבוגר.

יש להדגיש כי אופן ביצוע ניתוח להרמת עפעפיים משתנה בהתאם לסוגו, כאשר האבחנה העיקרית היא בין ניתוח המיועד, כאמור, לעפעפיים העליונים או התחתונים. הניתוחים מבוצעים לרוב תחת הרדמת מקומית, ועשויים לכלול בתוכם הסרה של עודפי עור ו"פיסול" האזור מחדש. את החתך ניתן להסוות מתחת לקו הריסים או דרך הלחמית, כאשר בכל מקרה תינקט השיטה הנבחרת על פי מאפייני האדם וחומרת הבעיה.

ההחלמה מהניתוח נחשבת לפשוטה בכל קנה מידה, כאשר משך ההחלמה עומד, בחלק הארי של המקרים, על שבוע בלבד (את התפרים מסירים לאחר כשישה ימים). ייתכנו תופעות מסוימות – דוגמת שטפי דם, אך אלה חולפים לרוב מעצמם לאחר פרק זמן של כיומיים.

ויש גם אשת מקצוע מומלצת במיוחד
מעוניינים לעבור ניתוח להרמת עפעפיים? הקליניקה הפרטית של ד"ר שרית כהן, הממוקמת ברמת גן, תספק לכם מענה מלא ומקצועי ביותר. ד"ר שרית כהן, מהמומחיות המובילות בישראל בתחום של כירורגיה פלסטית ואסתטית, מציעה בקליניקה שלה שורה ארוכה של טיפולים: ניתוח אף, הגדלת והקטנת חזה, מתיחת פנים, ניתוח הרמת גבות, הצמדת אוזניים ועוד. הידע והניסיון הניכר של ד"ר כהן, הציוד המתקדם בו היא נעזרת וגישות הטיפול העדכניות ביותר שיש מבטיחים את הטיפול המקצועי ביותר שניתן להעלות על הדעת, עם תוצאות מרשימות בכל קנה מידה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הזרקת שומן עצמי לפנים