ניתוח להרמת חזה

מה היא המשמעות של ניתוח לשיפור מראה החזה? איך בוחרים את הרופא לביצוע הליך כירורגי זה? אילו עוד ניתוחים וטיפולים ניתן למצוא במרפאתה של ד"ר שרית כהן?

מראה גוף יפה הוא בראש ובראשונה נקבע על ידי פרופורציות נכונות של כל אברי וחלקי הגוף. פרופורציה נכונה עשויה להעניק דגשים במקומות הנכונים ומנגד להסתיר אזורים פחות מרשימים. אין ספק כי עבור הנשים החזה הוא חלק משמעותי ביותר להענקת מראה פרופורציוני ומרשים ביותר. ניתן לעצב את החזה בהתאם למבנה גופה של האישה וכמו כן בהתאם לרצונותיה וליכולותיה.

ניתוח להרמת חזה נחשב כיום לאחד הניתוחים הפופולאריים ביותר. לאורך כל שנות חייה של האישה עשוי גופה לעבור שינויים רבים ומרחיקי לכת אשר משפיעים השפעה רבה על המראה הכללי של הגוף. אחד השינויים המשפיעים ביותר על מראה הגוף הם כאמור שינויים במראה החזה.

ניתוח להרמת חזה עשוי להידרש עקב הריונות אשר גורמים לשינויים כאלה ואחרים במבנה החזה, כמו כן עודף משקל, אורח חיים לא בריא וגם לגנטיקה עשויה להיות השפעה רבה על צורת החזה. ישנם כאמור מקרים רבים בהם מבנה החזה דורש פעולה כירורגית לטובת הרמתו, פעולה זו מתאפשרת כאמור רק לאחר היכרות עם המטופלת ואבחון מדויק שנעשה על ידי ד"ר שרית כהן. ניתוח להרמת חזה נחשב כיום לניתוח בטוח ביותר, כמו כן כל מטופלת תקבל הסברים מפורטים לגבי משך ההחלמה והמשך מעקב הרופאה.

למה לבחור קליניקה כזו ולא אחרת?
אין להתפשר על פחות מהטובים ביותר בתחום זה על מנת לעבור הליך כירורגי פלסטי. לד"ר שרית כהן יש את כל הניסיון הנדרש וכמו כן ידע מרשים ביותר בתחום ייחודי זה. ד"ר שרית כהן מרצה בכל רחבי העולם וכמו כן מדריכתם של רופאים בתחומי הרפואה האסתטית.

אילו סוגים של טיפולים ניתן לרכוש בקליניקה של ד"ר שרית כהן?
שלל טיפולים כירורגיים וכמו כן מבחר טיפולים שאינם כירורגיים כגון: טיפולי לייזר, טיפולים בגלי רדיו, העלמת קמטים וכתמים, עיצוב ופיסול עצמות הלחיים, ניתוח להרמת עפעפיים, מתיחת עור הבטן והצוואר ועוד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
ניתוח פנים פלסטי