ניתוחים פלסטיים

ד"ר שרית כהן, מומחית בכירורגיה פלסטית ואסתטית מעניקה מענה איכותי ומיטבי לכלל מטופליה. בעוד בעבר, כירורגיה פלסטית נועדה לצרכים רפואיים בלבד, הרי שהיום, עם התפתחות הטכנולוגיה, גברים ונשים רבים פונים אל מנתח פלסטי על מנת לתקן, לשנות או להדגיש אלמנטים שונים בגוף. בין אם בפניה אל ניתוח אף, הגדלת חזה, הקטנת חזה, מתיחת פנים, שאיבת שומן ועוד, הרי שבזכות ההתפתחות של הכירורגיה הפלסטית, ניתן ליהנות ממגוון עשיר של ניתוחים וטיפולים לצורך שיפור מראה הפנים והגוף.

כל מה שחשוב לדעת על ניתוחים פלסטיים

חשוב להבין כי ניתוח פלסטי הינו התערבות כירורגית לכל דבר ועניין, וככזה, ישנה חשיבות רבה מאוד לבחירת הרופא הנכון והמומחה בתחומו. בין שנדמה כי ניתוח פלסטי הפך להיות כמעט דבר שבשגרה, הן בקרב נשים והן בקרב גברים, הרי שהניסיון, ההתמחות, כמו גם הוותק והידע מאפשרים לרופא המטפל להעניק את הטיפול הטוב ביותר לתוצאות מיטביות. ההכנות לקראת ניתוחים פלסטיים בין אם מדובר בפנים או בגוף, מחייבות הכנה מוקדמת, ביצוע בדיקה ואבחון נכון של העור או של האיבר, על מנת לתאם את הציפיות בין המטופל לבין הטיפול.

על אף העובדה כי כיום ישנן שיטות חדשניות המאפשרות לנו לקצר את משך הניתוח ואת משך ההחלמה, הרי שההתאמה בין סוג הניתוח לבין המטופל עצמו הינה קריטית. חשוב לאמוד את ההשלכות ואת הסיכונים. על כן, בחירה ברופא כירורג המומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית הינה אחד הדברים החשובים ביותר.

סוגי ניתוחים פלסטיים

ניתן למנות מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים המאפשרים לנו לשפר חלקים בגופינו מהם אנחנו לא מרוצים. מבין הניתוחים הפלסטיים בהם מתמחה ד"ר שרית כהן, ניתן למנות: ניתוח פנים פלסטי למתיחת הפנים, הרמת עפעפיים, הצמדת אוזניים, הגדלת חזה, הקטנת חזה, ניתוחי צוואר, ניתוח אף, שאיבת שומן וגם טיפולים אסתטיים כדוגמת הזרקת חומרי מילוי, טיפולי בוטוקס ועוד.

ד"ר שרית כהן מזמינה אתכם לקליניקה שלה לייעוץ ואבחון לצורך התאמת ניתוחים פלסטיים שיאפשרו לכם ליהנות ממראה טבעי, יפה, צעיר ורענן, ובדגש על מקצועיות והתאמה אישית.