ניתוחים אסתטיים

בעידן שלנו אנחנו מאוד מודעים לאסתטיקה ומחפשים אחר דרכים חדשות על מנת לשפר את מראה הפנים שלנו. כאשר אנו חשים, בין אם כתוצאה מגיל ובין אם כתוצאה מולדת, כי ברצוננו לשפר או לשנות את המראה שלנו, הרי שהאופציה העומדת לרשותנו הינה באמצעות ניתוחים אסתטיים. מבין הניתוחים האסתטיים הפופולאריים ביותר אנחנו יכולים למנות את ניתוחי האף, אך גם ניתוחים לצורך הרמת עצמות לחיים או יצירת עצמות לחיים גבוהות הינם חלק ממשאלות ליבנו, וכיום, אנחנו בהחלט יכולים לבצע זאת, בצורה מקצועיות ומיומנות אצל מומחה לכירורגיה פלסטית.

להיראות טוב – להרגיש טוב

כאשר אנחנו מביטים במראה, פעמים רבות, הדבר הראשון שהעין תתמקד בו הינה הפגמים שלנו. בעוד רבים מאתנו מרוצים מהמראה הכללי, הרי שחלקנו מעוניינים לשפר ולהשתפר – זוהי כלל לא בושה. האסתטיקה נעימה לעין וגורמת לנו להרגיש טוב יותר. הפנייה אל מומחה לכירורגיה פלסטית לצורך ביצוע ניתוחים אסתטיים הינה מקובלת לחלוטין, ועל ידי התאמה של תוכנית טיפולים ייחודית וייעודית בהתאם לרצונות שלכם בהחלט אפשרית, ואף קלה היום הרבה יותר מאשר מבעבר. חשוב להדגיש, כי אנחנו לא יכולים לשנות את האופן בו אנחנו נראים, אך אנחנו בהחלט יכולים לחולל שינוי קטן, שיהיה משמעותי בעבורנו.

המראה הטבעי

הגיל והשנים עושים את שלהם, צניחת העור וקמטים הינם חלק בלתי נפרד מהתבגרות הגוף. יחד עם זאת, באמצעות ניתוחים אסתטיים אנחנו יכולים לשפר את מראה העור ואף להחזיר אותו אל מצב מתוח יותר, אנחנו יכולים להדגיש את הנתונים הטבעיים שלנו בצורה עדינה ואיכותית. הרמת עצמות לחיים או יצירת עצמות לחיים בולטות מיד תאפשר לנו לחוש בשינוי לו אנחנו מייחלים. אך ניתוחים אסתטיים לא מוכרחים להיות רק בגיל מתבגר, גם בקרב נשים או גברים צעירים המעוניינים ליצור מראה סימטרי לפנים או אסתטי יותר, ניתן לבצע ניתוחים לצורך ביצוע תיקונים – ומה שהטבע לא נתן לנו באופן טבעי, אנחנו בהחלט יכולים לתקן ולשפר.

ד"ר שרית כהן, מומחית בכירורגיה פלסטית ואסתטית, מזמינה אתכם לייעוץ ואבחון לצורך ניתוחים אסתטיים בהתאמה אישית.