מתיחת צוואר מחירים

מתיחת צוואר הוא ניתוח פלסטי אשר הופך לנפוץ יותר ויותר עם השנים. אחת הסיבות לכך הוא שצוואר מהווה אחד הסממנים הבולטים ביותר של גיל האדם, כך שמראה רפוי ומדולדל הוא מבוגר, ולכן גם לא נתפס כאסתטי. המאמר הבא מתייחס להיבט חשוב ביותר של ההליך, והוא מתיחת צוואר מחירים.

כך זה מתבצע
כדי להבין את הנושא של מתיחת צוואר מחירים, יש לסקור קודם כל את ההליך המדובר. מבחינה טכנית, ניתוחי סנטר וצוואר מהסוג הזה מבוססים לרוב על אבחון עור הצוואר, מבנה הסנטר והצוואר ורצפת הפה, כמו גם מיפוי השומן, הקמטים והמיתרים. כל אלה יקבעו את ההליך הספציפי, ולכן גם את המחיר: באם המדובר בצבר שומן צווארי בלבד, יבוסס הטיפול על שאיבן שומן. צניחת רקמות הצוואר, דוגמת נוספת, תצריך לשלב את ההליך עם מתיחת פנים.

הדבר מביא לכך כי מתיחת צוואר מחירים הם בטווח רחב בכל קנה מידה. למעשה, לא ניתן לקבוע את המחיר ללא אותו הליך אבחון, מה שמסביר פערים אפשריים כמעט בין כל ניתוח. ברור שניתוחים הכוללים פעולות משלימות, דוגמת עיצוב קו הלסת, נוטים להיות יקרים יותר מאשר אלה הנחשבים לבסיסיים, באופן יחסי.

הפתרונות של ד"ר שרית כהן
מעוניינים לעבור מתיחת צוואר? חושבים על טיפול שמטרתו עיצוב סנטר? יש עבורכם כתובת אחת, והיא הקליניקה של ד"ר שרית כהן. מדובר במומחית לכירורגיה פלסטית ואלסטית מהשורה הראשונה בישראל, המבצעת מגוון רחב מאד של טיפולים. כל טיפול מגלם בתוכו את מלוא הניסיון והידע בתחום ונעשה באמצעות הציוד המתקדם ביותר. מבחינה כלכלית, מתיחת צוואר מחירים הנערכים בקליניקה הם בעלות הנמוכה ביותר שתוכלו להעלות על הדעת, מה שבוודאי מקל על אלה המעוניינים לעבור את הטיפול.