ניתוח מתיחת צוואר

כולם יודעים, כי את הגיל האמיתי ניתן לאמוד על פי הצוואר. פגעי הגיל והזמן באים לידי ביטוי בעור הצוואר שנעשה רפוי, לא אלסטי ומדולדל כמו גם צניחת רקמות וצבר שומן תת עורי בצוואר עם הגיל.

ד"ר שרית כהן, מומחית בכירורגיה פלסטית וכירורגית, מבצעת ניתוחי צוואר לצורך מתיחה של העור ומתן מראה צעיר ורענן. הודות לתכנון קפדני ושיטות כירורגיות חדשניות ניתן בהחלט לספק טיפול איכותי ומיטבי להצערת מראה הצוואר.

למי מתאים מתיחת צוואר:

הצערת אזור הצוואר מבוצעת בטכניקות כירורגיות וכן בטכניקות זעיר פולשניות. כאשר מדובר בקמטים עדינים ,מיתרים דינאמיים ורפיון קל.

בלבד ללא עודף עורי הרי שניתן בהחלט לחשוב על טיפול של הזרקת בוטוקס, מיצוק העור תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות (כגון גלי רדיו ושיוף העור ע"י לייזר) וכן ע"י הזרקת חומצה היאלורוניות ייעודית להצערת עור הצוואר ע"מ להקנות לצוואר מראה צעיר קורן ונטול קמטוטים.

כאשר מדובר בעודפי עור באזור הצוואר, צניחת רקמות ורפיון של השרירים ( מיתרים לאורך הצוואר), הרי שעל ידי ניתוחי צוואר ניתן יהיה להגיע אל התוצאה הרצויה. ע"מ למקסם ולשמר את התוצאות הניתוחיות יש לעיתים לטפל בקמטים דינאמיים ( הזרקת בוטוקס) למצק את עור הצוואר ( טכנולוגיות מתקדמות כגון גלי רדיו,לייזר,הבזקי אור ) ולטפל בנגעים פגמנטוריים.

תהליך מתיחת צוואר:

הטכניקה הניתוחית האופטימאלית נבחרת לאחר אבחון קפדני של איכות עור הצוואר,מבנה הסנטר והצוואר מבנה הלסת ורצפת הפה,מיפוי השומן התתעורי,מיקום ועומק הקמטים והמיתרים בצוואר.

במקרים של צבר שומן צווארי מתבצעת שאיבת שומן בלבד. במידה וקיימים מיתרים אורכיים בצוואר מתבצע הידוק שריר הצוואר בקו מרכזי בצורת ערסל דרך חתך תת סנטרי במשולב עם הידוק צידי של שרירי הצוואר.עודפי עור מוסרים באופן שמרני.

כאשר קיימת צניחת רקמות בצוואר שאינה מוגבלת לצוואר בלבד אלא המשכית לצניחת הרקמות בפנים ובקו הלסת הרי שמתיחת צוואר תתבצע במשולב עם מתיחת פנים . לאחר הניתוח יש צורך בלבישת מחוך לצוואר למשך כשבוע ימים.

ניתוח מתיחת צוואר מאפשר ליהנות ממראה צעיר ומתוח אסתטי וטבעי. ד"ר שרית כהן מזמינה אתכם לבחון את האפשרויות השונות העומדות לרשותכם, תוך התאמה למבנה האנטומי ותסמיני ההתגרות הפרטניים של הצוואר ובהתאם להעדפותיכם. על כל זאת ועוד, תוכלו ללמוד בקליניקה של ד"ר שרית כהן.