מתיחת פנים ללא ניתוח

מתי מומלץ לבצע הליך של מתיחת פנים? מה היא השיטה המתקדמת ביותר למתיחת הפנים? אצל מי הכי מומלץ לבצע הליך רפואי אסתטי זה? מה היא הייחודיות של ד"ר שרית כהן?

הפנים הם ללא ספק כרטיס הביקור המשמעותי והחשוב ביותר של האדם. אומרים שאין הזדמנות שנייה להתרשמות ראשונה ועל כן חשוב מאוד כי מראה הפנים יהיה אסתטי ומרשים. הטכנולוגיה, המדע והרפואה המתקדמת מאפשרות כיום להחזיר את המראה הצעיר והרענן אל הפנים ולהעלים את כל סממני הגיל הפוקדים את אזור הפנים והצוואר.

מתיחת פנים ללא ניתוח היא ללא ספק פריצת דרך בכל הקשור לאסתטיקה הרפואית. משמעות הדבר היא כי הליך של מתיחת עור הפנים הופכת להיות הרבה יותר זמין ונגיש עבור הרבה מאוד אנשים. כמו כן בגילאים מבוגרים ניתן ליהנות מהליך ייחודי זה.

ישנם שיטות שונות לטובת מתיחת פנים ללא ניתוח, אולם אין ספק כי השימוש באותם אלמנטים וטכניקות כמו הזרקת חוטים נספגים ועוד הפכו למקובלות מאוד כיום והאטרקטיביות ביותר. עם השנים ועם הזדקנות הגוף והעור ישנה צניחה משמעותית ביותר וכמו כן איבוד של נפח העור ואיבוד האלסטיות. תופעות אלו גורמות לשינויים במבנה ומראה עור הפנים.

מתיחת פנים ללא צורך בניתוח נכונה כאמור עבור אלו שמעוניינים לבצע שינוי משמעותי במראה הפנים שלהם אולם מסיבה כזו או אחרת אינם יכולים לעבור הליך כירורגי מכל סוג שהוא.

מתיחת פנים ללא ניתוח? למה לבחור בשירותיה של ד"ר שרית כהן?
כאמור בהליכים מסוג אלו אין להתפשר על פחות מהטובים ביותר. ד"ר שרית כהן בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום זה. ד"ר שרית כהן מומחית לכירורגיה פלסטית ואסתטית למדה והתמחתה בבית חולים איכילוב ובמרכז הרפואי רבין. לאורך השנים טופלו של ידי ד"ר שרית כהן הרבה מאוד מטופלים מרוצים ביותר.

אילו עוד סוגי טיפולים ניתן למצוא במרפאתה של ד"ר שרית כהן?
הרבה מאוד סוגי טיפולים בחלקם כירורגיים ומורכבים ביותר ובחלקם ללא צורך בהליך ניתוחי כזה או אחר. בין השאר פיסול האף, מתיחת צוואר, שאיבות שומן מאזור הבטן ועוד. אחריות מקצועיות ומומחיות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מתיחת פנים בחוטים