מתיחת פנים בחוטים

מה היא המשמעות של מתיחת הפנים? מה הם היתרונות הבולטים ביותר של החוטים המשמשים למתיחת פנים? איך בוחרים את הרופא הטוב ביותר עבורכם לביצוע הליך מתיחת פנים?

מסתבר כי את הזמן לא ניתן לעצור אולם ניתן בהחלט לאפשר למראה הפנים לחזור לימים בהם היה מתוח יותר וצעיר יותר. כמו כן באזורי גוף שונים אשר מאורעות החיים והגיל משאירים מהם חותם. אין ספק כי הליך כזה של מתיחת העור או כל הליך פלסטי כזה או אחר ישפר מאוד לא רק את המראה אלא גם את הביטחון העצמי ואת ההרגשה האישית של כל אחד ואחת.

אותם חוטים נספגים מאפשרים לעבור הליך של מתיחת פנים והעלמת קמטי הזקנה ללא צורך בניתוח מורכב כזה או אחר. הליך זה יכול להיות פתרון מושלם עבור כאלה אשר מסיבה רפואית אינם יכולים לעבור הליך כירורגי.
לאורך השנים העור מתקמט כתוצאה מסיבות רבות. לרוב הכיווצים החוזרים והנשנים באזורי פנים מסוימים, כמו מסביב לעיניים, משאירים קימוטים תמידיים. כל מה שנדרש הוא למנוע את כיווץ העור באזורים אלו וכתוצאה מכך יחזור העור להיות מתוח ויפה.

ההליך הרפואי של מתיחת פנים בחוטים אינו נחשב להליך מסוכם או כזה אשר להזיק. כמו כן טיפול מסוג זה נכון גם בגילאים מבוגרים יותר. לפני כל תהליך בדק המטופל על ידי ד"ר שרית כהן על מנת לוודא את כשירותו של המטופל ביצוע הטיפול.

מתיחת פנים בחוטים? ד"ר שרית כהן למענכם!
ד"ר שרית כהן רכשה לאורך השנים ניסיון רב וכמו כן ידע רב. בין השאר משמשת ד"ר שרית כהן כמרצה בכירה בתחום הכירורגיה הפלסטית בכנסים חשובים מאוד ברחבי העולם. ד"ר שרית כהן התמחתה בבית חולים איכילוב וכמו כן במרכז רבים שבפתח תקווה. ד"ר שרית כהן עוסקת בהדרכתם של רופאים בתחום פיסול הפנים ובכל הקשור לטיפולים אסתטיים שונים.

אילו טיפולים ניתן לרכוש במרפאתה של ד"ר שרית כהן?
מתיחת בטן, טיפולי לייזר מתקדמים, טיפולים בגלי קול, ניתוחי עפעפיים, ניתוחים להרמת החזה, עיצוב עצמות הלחיים ועוד. אחריות מלאה מחירים אטרקטיביים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מתיחת פנים בעזרת חוטים