מנתח פלסטי מומחה

מעוניינת לעבור ניתוח להרמת חזה? חושב לבצע שאיבת שומן? אין צל של ספק כי בעל המקצוע שחייב להיכנס לתמונה הוא מנתח פלסטי מומחה, ורצוי כזה אשר שמו הולך לפניו בתחום. המאמר הבא כולל בתוכו מספר דגשים חשובים בבחירת המנתח וכולל בתוכו המלצה מועילה על מומחית מהשורה הראשונה בתחום.

סל השירותים של המנתח הפלסטי
עצם ההגדרה של גורם מקצועי בתור מנתח פלסטי מומחה, כמובן, לא מאפשרת לנו ללמוד על הפעולות הספציפיות שהוא מבצע. זאת על רקע העובדה שלכל מנתח פלסטי יש סל טיפולים משלו, כמו גם שיטות אחרות שהוא דוגל בהן. היות והאפשרויות בתחום רק הופכות לרחבות יותר עם הזמן, עקב התפתחות הטכנולוגיה, הרי שהוא אינו עומד במקום רגע אחד.

לכן בעת בחירת מנתח פלסטי מומחה צריך לתת את הדעת על הטיפולים הספציפים שהוא מבצע. אם מעוניינים לעבור ניתוח להרמת עפעפיים, אם לוקחים דוגמא נפוצה במיוחד, חשוב לבחור בגורם מקצועי המנוסה בביצוע הניתוח, עם שורה ארוכה של הצלחות. מנתח מקצועי יוכל לפרט על הניתוח, כמו גם להציג חלק ניכר מהצלחותיו בביצועו.

חשוב לבדוק, בהמשך לכך, את המוניטין של המנתח, לראות מהן ההכשרות המקצועיות שעבר בתחום ורצוי גם לבקר בקליניקה ולהתרשם ממנה (למשל, הטיפול בלקוחות או הסטריליות).

היתרונות של ד"ר שרית כהן
ד"ר שרית כהן היא מומחית לכירורגיה פלסטית ואסתטית, המהווה פתרון מצוין לכל מי שמחפש אחר מנתח פלסטי מומחה. ד"ר שרית כהן מנהלת כיום קליניקה פרטית ברמת גן, המבצעת שורה ארוכה של ניתוחים וטיפולים: ניתוח פנים פלסטי, מתיחת פנים, מתיחת צוואר, הגדלת חזה, שאיבת שומן, הזרקות בוטוקס – והרשימה עוד ארוכה. היא מחזיקה בכל ההסמכות והתעודות הנדרשות בתחום ופועלת בהתאם לשיטות העדכניות ביותר.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מתיחת צוואר מחירים