מומחה לניתוחי עפעפיים

למרות גודלם הקטן, העפעפיים משפיעים במידה משמעותית על המראה האסתטי של האדם. לכן, לא מפתיע מדוע פגמים שונים במבנה או בצורת העפעפיים, דוגמת עפעפיים נפולות, מצריכות מציאת פתרון – ורצוי שעה אחת קודם. זה בדיוק מה שלוקח על עצמו מומחה לניתוחי עפעפיים. ויש גם המלצה מועילה במיוחד על מומחית מובילה בתחום בישראל.

ניתוחי העפעפיים הנפוצים ביותר
בנקודה הזו יש להדגיש כי שדה המשחק אליו נכנסנו כולל בתוכו מספר ניתוחים חיוניים. המרכזי שבהם הוא ניתוח עפעפיים עליונים, אשר יכול בהחלט להתייחס גם לאלה התחתונים. ניתוח זה בא להתמודד עם שינויים הדרגתיים המתרחשים סביב העיניים, בעיקר עם ההזדקנות, ומיועד להסיר את העור העודף ואת כריות השומן מהאזור. מדובר בניתוח המצריך ידע ושימוש בכלים ייעודיים, ולכן הוא חייב להתבצע על ידי מומחה לניתוחי עפעפיים מנוסה ומיומן.

ניתוח הרמת עפעפיים עליונים מבוצע על ידי מומחה לניתוחי עפעפיים, בדרך כלל בהרדמה מקומית. הניתוח מבוסס על הסרת עודפי העור, בהתאם לסימון מדויק, הסרה של רצועת השריר ויילוד כרית השומן. לא פעם, כולל בתוכו הטיפול גם ניתוח משלים להרמת גבה. סיבוכי הניתוח נחשבים לנדירים בכל קנה מידה, כאשר תקופת ההחלמה עומדת בממוצע על שבוע ימים. לאחר כחודש, הצלקות מהניתוח נעלמות כמעט לחלוטין.

אז למה להעדיף את ד"ר שרית כהן?
מחפשים מומחה לניתוחי עפעפיים? ד"ר שרית כהן עונה על ההגדרה הזו בדיוק. ד"ר כהן, המנהלת כיום קליניקה פרטית ברמת גן, לוקחת על עצמה ביצועי ניתוחים שונים בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית, וכמובן – ניתוחי עפעפיים. הניסיון הרב שלה בתחום הוא במרכזים רפואיים דוגמת בית החולים איכילוב או המרכז הרפואי רבין, יחד עם ביצוע מוצלח של אינספור ניתוחים במרוצת השנים, מבטיחים את התוצאות הטובות ביותר שניתן לצפות להן.