טיפול בקמטים בפנים

קמטים בפנים נחשבים לאחד הסימנים הברורים ביותר של הזדקנות הגוף, כאשר בכל המקרים התוצאה שלהם היא דומה: מראה של הפנים בפרט, והגוף בכלל, כמבוגרים. החדשות הטובות הן שהרפואה המודרנית מצאה פתרונות יעילים של טיפול בקמטים בפנים, כאשר הטיפול הנפוץ ביותר כיום מבוסס על הזרקה של חומרי מילוי. ואיך ד"ר שרית כהן קשורה לכך?

מגוון רחב של חומרים אפשריים
המטרה העיקרית של חומרים המאפשרים טיפול בקמטים בפנים, אם כן, ברורה: להעלים את הקמטים, ובכך להצעיר את הפנים כולם. עם זאת, חומרי המילוי בהחלט מאפשרים להתמודד גם עם מצבים אחרים, שלא בהכרח נוגעים להזדקנות, ובכלל זה מראה שאינו אסתטי של הפנים, בכל גיל, עקב סיבות גנטיות או אחרות.

על כל פנים, על מנת שתפקידים אלה יתמלאו על הצד הטוב ביותר, צריכים החומרים לגלם בתוכם מספר תכונות. הם צריכים להיות ידידותיים עבור רקמות הפנים, כמו גם היפורלארגניים. זאת ועוד, כדי להעניק מראה טבעי, לאורך זמן, צריכים החומרים להתקבע באזור אליו הם מוזרקים ולהיות בטיחותיים במלוא מובן המילה.

כיום, טיפול בקמטים בפנים נעשה לרוב באמצעות חומרים המהווים נגזרות של חומצה היאלורונית, לרבות רסיטלן פרלן, גוודרם או טאוסיטל – חומרים אלה נחשבים לאידיאליים עקב העובדה שהוא בטיחותיים, טבעיים וזמינים. חומר מקובל נוסף, חצי קבוע, הוא רדיאס. הוא מורכב מסידן הידרוקסי אפטיט, מינרל טבעי המצוי בעצמות ובשיניים. חשוב לציין שיש בנמצא חומרים אפשריים אחרים, כאשר בכל מקרה האזור הספציפי בפנים מהווה פרמטר מרכזי המגדיר את סוג החומר הנבחר.

הכתובת שלכם להצלחה: ד"ר שרית כהן
ד"ר שרית כהן פועלת בתחום של כירורגיה פלסטית ואסתטית מזה שנים. ד"ר כהן עומדת כיום בראש קליניקה פרטית ברמת גן, בה ניתנים טיפולים מגוונים עבור שלל אזורים בגוף – ובכלל זה גם טיפול בקמטים בפנים. ד"ר כהן נעזרת בציוד המתקדם ביותר העומד בתחום ומחזיקה בכל הידע הדרוש להפיכת הטיפולים לבטוחים, יעילים ומוצלחים פי כמה. היא מרכיבה לכל מטופל תוכנית אישית, על פי הצרכים הספציפיים שלו ומצב הפנים, ומלווה אותו לכל אורך הדרך.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
חומרי מילוי