חומרי מילוי

מה ניתן לעשות על מנת להתמודד עם קמטים? כיצד ניתן להצעיר ולשפר את מראה הפנים? בחלק הארי של המקרים, חומרי מילוי הם שנכנסים לתוך התמונה, כאשר רשימת היתרונות שלהם מרשימה בכל קנה מידה. הנה כל מה שחשוב לדעת על החומרים המרכזיים בהם נעשה שימוש כיום, כמו גם יתרונות הבחירה בד"ר שרית כהן לבצע את ההליך.

חומרי המילוי הפופולאריים ביותר כיום
כדי לבצע את המלאכה של מילוי פנים, נעשה כיום שימוש בשלל חומרים איכותיים. המכנה המשותף של חומרי מילוי, עם זאת, כולל בתוכו מספר מאפיינים שהם צריכים למלא: בין השאר, נדרש מהחומרים להיות ידידותיים לעור, היפולארגניים, קבועים אך גם בעלי השפעה הפיכה. זאת ועוד, החומרים המוצעים כיום נחשבים לעמידים לפרקי זמן מרשימים, פשוטים לשימוש ומבוססים על הליך הזרקה נוח וכמעט נטול כאבים.

בנקודה הזו, נדרש להיכנס לעובי הקורה ולסקור את הסוגים הנפוצים ביותר של חומרי מילוי כיום. ברוב המקרים, נעשה שימוש בחומרים המהווים נגזרת של חומצה היאלורונית, חומר בטיחותי וטבעי הנמצא במשתית החוץ התאית. בין החומרים הספציפיים, הנמנים על קבוצה זו, ניתן להזכיר את הרסליטלן פרלן, סטילאג', טאוסיטל וגוודרם. חומר אחר, המשתייך לקבוצת החומרים החצי קבועים, הוא רדיאס – מינרל טבעי המצוי בעצמות ובשיני האדם ומורכב מסידן הידרוקסי אפטיט.

לא על הקמטים לבדם
תכלית עיקרית של חומרי מילוי, כאמור, היא להעלים קמטים – המהווים את הסממן המרכזי ביותר של הזדקנות הגוף. אלא שהמציאות מראה שניתן להשתמש בחומרים גם למטרות אחרות, חיוניות לא פחות. בין השאר, מדובר כאן על תיקון אסימטריה של הפנים, בין אם מולדת ובין אם נרכשת, תיקוני אף (למשל מילוי שקעים לאחר ניתוחי אף), הצערת גב כפות הידיים – והרשימה עוד ארוכה.

ד"ר שרית כהן נחשבת למומחית מובילה בישראל בתחום של כירורגיה פלסטית ואסתטית. במסגרת קליניקה פרטית ברמת גן היא מעניקה מגוון טיפולים חיוניים, לרבות שימוש בחומרי מילוי. מאחוריה רשימה אינסופית של הצלחות מרשימות, פועל יוצא של הניסיון הרב והציוד המתקדם בו היא נעזרת.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הרמת עצמות לחיים