הרמת פנים בחוטים

מה היא המשמעות של צניחת עור הפנים? איך ניתן להרים את הפנים ללא ניתוח? איך בוחרים את הקליניקה הטובה ביותר לטובת טיפולי אסתטיקה רפואית? למה לבחור בד"ר שרית כהן?

רבים מוצאים עצמם מול המראה ונגלים כי הפנים השתנו להן משהו. תופעת צניחת עור הפנים ונטייתו כלפי מטה הינה תופעה מוכרת מאוד ועל כן פותחו לאורך השנים טכניקות שונות ומגוונות על מנת לנסות ולהחזיר את המראה של הפנים הצעירות והרעננות. השיטות המוכרות ביותר הן כאמור ניתוחי פנים להרמת העור שצנח. אולם מסתבר כי ניתן להרים את הפנים ללא הליך ניתוחי כלל וכלל.

הרמת פנים בחוטים זו ללא ספק מהפכה של ממש. טכניקה ייחודית זו מאפשרת גם לאלה אשר אינם יכולים לעבור הליך כירורגי מסיבות רפואיות. תהליך של הרמת פנים בחוטים נעשים ע"י הזרקה פשוטה כאשר בסופו ניתן יהיה לזכות בעור פנים מרשים ביותר.

צניחת עור הפנים נובעת בעיקרון בשל חומרים אשר הולכים ונעלמים עם השנים כמו אלסטין. כמו כן השנים עושות את שלהם וגורמות לעור להיות מקומט יותר ולעיתים מוכתמים הרבה יותר. ניקוי העור וכמו כן שימוש באותם חוטים מיוחדים אשר מוזרקים אל תוככי שכבות העור בטכניקה מיוחדת במינה תאפשר להחזיר את הברק והנפח. שיטה זו הינה חדשנית ואינה מצריכה אשפוז. כמו כן אין תופעות לוואי וכאמור אין שום סיכון בטיפול זה.

הרמת פנים בחוטים? אילו עוד יתרונות לשיטה זו?
הרבה מאוד אנשים נהנים מידי יום ביומו משיטת טיפול זו אשר את תוצאותיה ניתן לראות בתוך פרק זמן קצר ביותר. הרמת הפנים ללא ניתוח היא כאמור הרבה יותר זולה מאשר ההליך הניתוחי. כמו כן ניתן בו זמנית לטפל במספר אזורים בפנים כמו: העפעפיים, הסנטר והעיניים. כל זאת כאמור על פי שיקול דעתו המקצועי של הרופא המטפל.

מה המיוחד בקליניקה של ד"ר שרית כהן?
במרפאה זו מעניקים את השירות האישי והמקצועי ביותר. שנים רבות של ניסיון וכמו כן הרבה מאוד מטופלים נאמנים הפוקדים את שערי המרפאה מכל קצות הארץ. אחריות מלאה על כל סוגי הטיפולים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הרמת פנים באמצעות חוטים