הרמת פנים באמצעות חוטים

האם ישנו סיכון בהליך רפואי של הרמת פנים באמצעות חוטים? האם יש צורך האשפוז לאחר ההליך הרפואי? אילו עוד טיפולים ניתן לרכוש אצל ד"ר שרית כהן?

המדע וכמו כן הרפואה התקדמו מאוד בעשורים האחרונים והביאו עימם לא מעט בשורות ופריצות דרך. ללא ספק אחת הבשורות החשובות ביותר בתחום הרפואה הפלסטית היא כל נושא הזרקת החוטים אשר עושים פלאים למראה העור. לאורך השנים חלה צניחה טבעית של עור הפנים וכמו בעוד מספר אזורי גוף. תופעה זו מגבירה את מראה הזקן והעייף. הרמת פנים עם חוטים תשפר משמעותית את המראה.

הרמת פנים באמצעות חוטים היא טכניקה חדשנית אשר עוזרת ותורמת רבות עבור אלו אשר אינם יכולים לעבור ניתוח של הרמת פנים או של מתיחת פנים בשל בעיה רפואית כזו או אחרת. כמו כן חשוב מאוד לדעת כי בטרם יעבור המטופל הליך של הזרקת חוטים ייבדק המטופל על ידי ד"ר שרית כהן בכדי לוודא את כשירותו להליך.

היתרונות של שיטה זו הם כאמור רבים ביותר. ניתן לראות את התוצאות של ההליך הרפואי האסתטי הזה בפרק זמן קצר ביותר לאחר הטיפול. לטיפול זה לא מוכרות תופעות לוואי יוצאות דופן וכמו כן ההליך הטיפולי אינו כואב. ניתן כאמור לאלחש באופן מקומי את אזורי ההזרקה. הרמת פנים בעזרת חוטים מאפשרת את ביצוע הפעולה במספר אזורי פנים באותו הטיפול כמו: באזור העפעפיים, הגבות והשפתיים.

הרמת פנים באמצעות חוטים? מי הם מטופליה של ד"ר שרית כהן?
המטופלים הפוקדים את מרפאתה של ד"ר שרית כהן מגיעים מכל קצות הארץ. כמו כן קשת הטיפולים פונה אל גברים ונשים, צעירים ומבוגרים. ד"ר שרית כהן התמחתה בבית חולים איכילוב וכמו כן במרכז הרפואי ע"ש יצחק רבין בפ"ת. ד"ר שרית כהן מרצה בכירה בכנסים רבים וכמו כן מדריכה רופאים בתחום הכירורגיה הפלסטית.

הרמת פנים עם חוטים? מה עוד נמצא במרפאתה של ד"ר שרית כהן?
ראשית כל שירות מעולה לכל מטופל ומטופלת. מעקב צמוד והסברים מפורטים לגבי החזרה לשגרה והטיפול הנדרש להחלמה. מגוון טיפולים כמו: הצרת היקפים, שאיבת שומן, עיצוב סנטר, פיסול עצמות לחיים ועוד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הרמת פנים