הרמת עצמות לחיים

זהו אחד הניתוחים הפלסטיים המבוקשים ביותר כיום, והמרכזי מבין הניתוחים המשתייכים על הקטגוריה של פיסול פנים. הכוונה היא אל הרמת עצמות לחיים, טיפול פשוט באופן יחסי הכולל בתוכו שלל תמורות עבור מראה הפנים בפרט, והמראה החיצוני של האדם בכלל. הנה כל מה שחשוב לדעת על הטיפול, כולל המלצה למומחית מהשורה הראשונה המבצעת אותו.

כך זה מתבצע
הטיפול של הרמת עצמות לחיים מבוסס למטרה עיקרית אחת, חשובה בכל קנה מידה: להעניק לאדם את המראה הבריא, הצעיר, השמח והטבעי ביותר. טיפול זה מבוצע כיום, בפועל, באמצעות הזרקה של חומרי מילוי, לרוב טבעיים (חומצה היאלרונית היא הדוגמא המרכזית ביותר), לתוך האזור הספציפי בפנים, מה שמאפשר "לפסל" אותם בצורות שונות. עיצוב עצמות לחיים בצורה זו מתבצע בצורה פשוטה, בהליך מהיר שכמעט ואינו כולל בתוכו אי נעימות או כאבים, כאשר התוצאות מיידיות והחזרה לשגרה מהירה.

למי מתאים הטיפול?
את הטיפול של הרמת עצמות לחיים יכול לבצע כל אחד, אם כי המציאות מראה כי רבים מבין אלה שעושים זאת סובלים מהליך של צניחת הלחיים ונסיגת עצמות הפנים שלהם, פונקציה של הליך ההזדקנות. גם אנשים שסובלים ממראה הלחיים הנוכחי שלהם, עקב מבנה הפנים המולד, יכולים לשפר אותם בצורה משמעותית באמצעות הטיפול.

חשוב לשים לב שבניגוד לשנים עברו, כיום טיפולים פלסטיים מהסוג הזה אינם נחלתם של העשירים בלבד, ממש לא. המחירים מוצעים כיום במחירים שווים לכל נפש, אטרקטיביים פי כמה ביחס לעבר, מה שהופך את האפשרות לעבור אותם ללגיטימית עבור החלק הארי של האוכלוסייה. וכאן בדיוק נכנסים לעובי הקורה ובוחנים בעלת מקצוע שלוקחת את התחום מספר צעדים קדימה.

הפתרונות של ד"ר שרית כהן
ד"ר שרית כהן היא מומחית מהשורה הראשונה בתחום של כירורגיה פלסטית ואסתטית בישראל. ד"ר כהן, אשר עשתה את הכשרתה בבית החולים איכילוב ובמרכז הרפואי רבין, מבצעת שלל טיפולים וניתוחים פלסטיים, ביניהם הרמת עצמות לחיים תופסת מקום של כבוד. הטיפולים ניתנים בקליניקה הפרטית שלה, ברמת גן, באמצעות מיטב הידע והציוד העומדים בתחום. הדבר מבטיח תוצאות מקסימליות, שמשנות את מראה האדם, לטובה, בצורה משמעותית.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
ניתוח להרמת עפעפיים