הרמת עפעפיים עליונים

מדוע מומלץ להרים עפעפיים? האם קיים סיכון בניתוח מסוג זה? איך בוחרים את הקליניקה המתאימה ביותר לניתוח הרמת עפעפיים עליונים? אילו סוגי טיפולים אסתטיים ניתן למצוא בקליניקה של ד"ר כהן?

אומרים שאין כמו מראה עיניים על מנת ללמוד על האדם שמולכם. אין ספק כי לעיניים משמעות רבה מאוד ביצירת קשרים, ברושם הראשוני וכולי. מראה עיניים עייף וטרוד עשוי להשפיע לרעה על הרבה מאוד תחומים. כיום ניתן להיפטר מעפעפיים נפולים וכאלה אשר גורמים לעיניים להיראות זקנות ומותשות. טכניקות מתקדמות ביותר עושות את ההבדל עבור הרבה מאוד אנשים בכל רחבי העולם.

הרמת עפעפיים עליונים זו כאמור מיומנות ואומנות. על מנת להגיע אל התוצאות הטובות והמרשימות ביותר יש כאמור להגיע אל המומחים בתחום זה. חשוב מאוד לזכור כי למרות השכיחות של ניתוחים אלה בעידן הנוכחי עדיין מדובר בהליך כירורגי המצריך ידע רב.

המכשור המקדם בעולם וכמו כן טכניקות שהולכות ומתפתחות עם השנים הן הדרך הבטוחה ביותר להחזיר את מראה העיניים לימים צעירים יותר. רבים סובלים מבעיה אסתטית זו אולם חשוב מאוד להזכיר כי עפעפיים נפולים עשויים להיות עבור רבים גם בעיה בטיחותית היות ועשויים להיות מוסתרים שטחי שדה ראייה רבים, מה שמקשה ומהווה סיכון במצבי נהיגה וכולי. כמו כן חשוב להדגיש כי לפני הליך כירורגי כזה או אחר ייבדק המטופל על ידי ד"ר שרית כהן על מנת לוודא את כשירותו ויכולתו לעמוד בניתוח מסוג זה.

הרמת עפעפיים עליונים? מה חשוב לדעת על הליך הניתוח?
כאמור מדובר בניתוח שכיח למדי. לרוב ניתוחים מסוג זה מבוצעים עם הרדמה מקומית בלבד. יוסרו עודפי העור בצורה עדינה ואסתטית. לאחר הניתוח ישנם שטפי דם מזעריים שהולכים ונעלמים. כמו כן יקבל כל מטופל הסבר והדרכה לגבי הפעילות לאחר הניתוח ולאורך כל ימי ההחלמה.

למה לבחור דווקא בד"ר שרית כהן?
ד"ר שרית כהן הינה מומחית לרפואה אסתטית ומעבירה הרצאות והשתלמויות בכל רחבי העולם. כמו כן ד"ר כהן מדריכה רופאים בתחום זה. לאורך השנים טופלו ע"י ד"ר כהן מטופלים רבים ומרוצים במגוון טיפולים וניתוחים פלסטיים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עיצוב עצמות לחיים