הזרקת שומן עצמי לפנים

בשנים האחרונות, הולך וצובר הטיפול של הזרקת שומן עצמי לפנים, פופולאריות הולכת וגוברת, כך שכיום ברור שמדובר בטרנד משמעותי לכל דבר ועניין. בין אם המדובר הוא על הרמת פנים, פיסול פנים, מילוי קמטים או כל צורך אחר, השומן העצמי מגלם בתוכו רשימה מרשימה של יתרונות חיוניים. המאמר הבא מציג את כל המידע שחשוב לדעת על שיטת הטיפול החיונית הזו, כולל המלצה מועילה במיוחד.

על הזרקות שומן עצמי לפנים
ההליך של הזרקת שומן עצמי לפנים, יש להדגיש בנקודת ההתחלה, אינו דבר חדש, שעה שיש עדויות לביצועו כבר לפני כמאה שנה. עם זאת, בעקבות התפתחות המחקר בתחום, כמו גם מכשור ייעודי המבצע את המלאכה בצורה מהירה, יעילה ובטוחה הרבה יותר, זוכה התחום לעדנה של ממש בשנים האחרונות.

הזרקת שומן עצמי לפנים, בהמשך לכך, נחשבת למומלצת עקב מספר סיבות עיקריות. זה מתחיל עם העובדה שחומר זה הוא, מטבע הדברים, זמין עבור כל אדם, ועקב כך גם נוח במיוחד, ביחס לחומרים אחרים. עקב העובדה שמדובר בשומן הנמצא גם כך בגוף, אין חשש לחוסר התאמה, מה שגם משפר בצורה בטיחותית את ההיבט הבטיחותי של ההליך. השומן העצמי מאפשר תוצאות לפרק זמן ארוך במיוחד, עם אחוזי שרידות הנחשבים למקסימליים כמעט לחלוטין בחלק ניכר מהמקרים.

מבחינת האזורים הספציפיים בגוף, בדרך כלל תיעשה הזרקת שומן עצמי לפנים, באזורים דוגמת הלחיים, השקע בקו הלסת, החריצים שבין האף לפה או בין הפה לסנטר, שפתיים וכיוצא בזה. עם זאת, ניתן לבצע את ההזרקה גם לאזור החזה, למשל כאשר מעוניינים לבצע שחזור לאחר כריתת שד, לאזור כפות הידיים ולשלל אזורים אחרים.

היתרונות שבפניה לד"ר שרית כהן
ד"ר שרית כהן, המנהלת כיום קליניקה פרטית ברמת גן, מציעה מגוון רחב של טיפולים בתחום של כירורגיה אסתטית ופלסטית. בקליניקה ניתן לעבור שלל טיפולי הזרקה של שומן עצמי, כאשר בכל מקרה ומקרה הטיפול מותאם למאפייני האדם המטופל בכל מאת האחוזים. לד"ר שרית כהן ניסיון רב בתחום, שעה שהיא סיימה את הכשרתה בהצטיינות בבית החולים איכילוב ובמרכז הרפואי רבין, ומאחוריה שורה ארוכה של ניתוחים מוצלחים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפול בקמטים בפנים