הזרקת חומרי מילוי לפנים

הזרקות חומרי מילוי לפנים מהווים סוג נפוץ במיוחד של טיפול אסתטי, כאשר המטרה שלו ברורה: הזרקות לפנים מאפשרות להעלים קמטים או שקעים בפנים, מה שמאפשר "להצעיר" כל אדם הסובל מתסמיני ההזדקנות בצורה משמעותית. אז מהם הטיפולים שניתן לבצע באמצעות חומרים אלה? ואיך ניתן להבטיח שהטיפול ייעשה על הצד הטוב ביותר?

מגוון רחב של מטרות אפשריות
הזרקת חומרי מילוי לפנים עשויה לקחת על עצמה מספר תפקידים עיקריים. מטרה מרכזית שלהן, כפי שנרמז מעלה, היא הזרקות למילוי קמטים, מה שכולל בתוכו גם היבטים אלה או אחרים של פיסול הפנים. באמצעות חומרי המילוי ניתן למשל לעצב את הלחיים או לפסל את הסנטר. בתנאים האלה ברור מדוע הטיפול עשוי גם לשמש לתקן בחוסר סימטריה של הפנים, בין אם מולד ובין אם נרכש, ובכך לשפר את המראה של האדם.

החומרים בהם ניתן להשתמש
בנקודה הזו, יש להדגיש כי התפתחות התחום הביאה לשורה ארוכה של חומרים שעשויים לשמש לצורך המטרות שהובאו מעלה – כולם ידידותיים לרקמות העור, היפואלרגנים, בטיחותיים ומעניקים מראה טבעי ככל האפשר. הבחירה הנפוצה ביותר היא בחומרים המהווים נגזרות של חומצה היאלורונית, כאשר לצד זה ניתן להשתמש בחומר, חצי קבוע, העונה לשם רדיאס.

בשנים האחרונות גדלה בצורה משמעותית הפופולאריות של הזרקת חומרי מילוי לפנים המבוססת על שומן עצמי, כאשר נקודת המוצא היא כי הזרקות שומן לפנים כוללות בתוכן רשימה ארוכה של יתרונות.

כך עושים זאת נכון
הזרקת חומרי מילוי לפנים חייבת להתבצע על ידי מומחים הבקיאים בתחום עד רמת היסוד. זוהי בדיוק ההגדרה של ד"ר שרית כהן, מומחית לכירורגיה פלסטית ואסתטית המנהלת כיום קליניקה פרטית ברמת גן. במרפאה מבוצעים מדי שנה טיפולים רבים בתחום, בצורה הבטוחה ביותר ותוך שימוש בחומרי המילוי האיכותיים ביותר.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מומחה לניתוחי עפעפיים