הרמת עצמות לחיים | ד"ר שרית כהן

סוגי ניתוחים

ד"ר שרית כהן 

בפייסבוק

  מתיחת פנים  
  ניתוח הצמדת אוזניים  
  ניתוח עפעפיים עליונים  
  ניתוח מתיחת צוואר  
  ניתוח הגדלת חזה  
  ניתוח הקטנת חזה  
  ניתוח גניקומסטיה (הקטנת חזה לגבר)  
  שאיבת שומן מהבטן  

סוגי טיפולים

  פיסול פנים לא כירורגי  
  מתיחת פנים באמצעות חוטים  
  עיצוב עצמות לחיים  
  טיפולי בוטוקס  
  ניתוח צוואר לא כירורגי  
  הזרקת חומרי מילוי קמטים  
  הזרקת שומן עצמי  
  טיפולי הצרת היקפים  
  לייזר פרקציונלי CO2  
  FaceTite  
   
 

  הרמת עצמות לחיים

 
 
זהו אחד הניתוחים הפלסטיים המבוקשים ביותר כיום, והמרכזי מבין הניתוחים המשתייכים על הקטגוריה של פיסול פנים. הכוונה היא אל הרמת עצמות לחיים, טיפול פשוט באופן יחסי הכולל בתוכו שלל תמורות עבור מראה הפנים בפרט, והמראה החיצוני של האדם בכלל. הנה כל מה שחשוב לדעת על הטיפול, כולל המלצה למומחית מהשורה הראשונה המבצעת אותו.

כך זה מתבצע
הטיפול של הרמת עצמות לחיים מבוסס למטרה עיקרית אחת, חשובה בכל קנה מידה: להעניק לאדם את המראה הבריא, הצעיר, השמח והטבעי ביותר. טיפול זה מבוצע כיום, בפועל, באמצעות הזרקה של חומרי מילוי, לרוב טבעיים (חומצה היאלרונית היא הדוגמא המרכזית ביותר), לתוך האזור הספציפי בפנים, מה שמאפשר "לפסל" אותם בצורות שונות. עיצוב עצמות לחיים בצורה זו מתבצע בצורה פשוטה, בהליך מהיר שכמעט ואינו כולל בתוכו אי נעימות או כאבים, כאשר התוצאות מיידיות והחזרה לשגרה מהירה.

למי מתאים הטיפול?
את הטיפול של הרמת עצמות לחיים יכול לבצע כל אחד, אם כי המציאות מראה כי רבים מבין אלה שעושים זאת סובלים מהליך של צניחת הלחיים ונסיגת עצמות הפנים שלהם, פונקציה של הליך ההזדקנות. גם אנשים שסובלים ממראה הלחיים הנוכחי שלהם, עקב מבנה הפנים המולד, יכולים לשפר אותם בצורה משמעותית באמצעות הטיפול.

חשוב לשים לב שבניגוד לשנים עברו, כיום טיפולים פלסטיים מהסוג הזה אינם נחלתם של העשירים בלבד, ממש לא. המחירים מוצעים כיום במחירים שווים לכל נפש, אטרקטיביים פי כמה ביחס לעבר, מה שהופך את האפשרות לעבור אותם ללגיטימית עבור החלק הארי של האוכלוסייה. וכאן בדיוק נכנסים לעובי הקורה ובוחנים בעלת מקצוע שלוקחת את התחום מספר צעדים קדימה.

הפתרונות של ד''ר שרית כהן
ד''ר שרית כהן היא מומחית מהשורה הראשונה בתחום של כירורגיה פלסטית ואסתטית בישראל. ד''ר כהן, אשר עשתה את הכשרתה בבית החולים איכילוב ובמרכז הרפואי רבין, מבצעת שלל טיפולים וניתוחים פלסטיים, ביניהם הרמת עצמות לחיים תופסת מקום של כבוד. הטיפולים ניתנים בקליניקה הפרטית שלה, ברמת גן, באמצעות מיטב הידע והציוד העומדים בתחום. הדבר מבטיח תוצאות מקסימליות, שמשנות את מראה האדם, לטובה, בצורה משמעותית.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
ניתוח להרמת עפעפיים
   
 
ד"ר שרית כהן - המרכז הישראלי לפיסול פנים   |  קליניקה פרטית, רחוב הברזל 5 א', קומה 6, תל אביב   |   טלפון:  03-575-4440